Всички капаци са изработени от неръждаема стомана 304, лесни за почистване и дезинфекция.
Влакнестият материал с висока пропускливост на светлина е подходящ за рентгенова употреба.
Разширеният дизайн на матрака позволява на пациентите да лежат по-удобно на операционната маса.
Електрохидравличната операционна маса TDY-G-1 използва усъвършенствана хидравлична система за управление, надеждни електромагнитни клапани и маслени помпи от Тайван, осигурявайки тиха и стабилна работа.
1.Uултра-нискоPпозиция
2. Двойна съединителна плоча за глава
3.Бпостроен-в бъбрецитеBбилото
4. Вградена акумулаторна батерия
5. Механични спирачки
| Моделен артикул | TDY-G-1 Електрическо-хидравлична операционна маса |
| Дължина и ширина | 2080 мм * 550 мм |
| Надморска височина (нагоре и надолу) | 820 мм / 520 мм |
| Главна плоча (нагоре и надолу) | 45°/ 90° |
| Задна плоча (нагоре и надолу) | 80°/ 20° |
| Плоча за крака (нагоре/надолу/навън) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Обратен Тренделенбург | 20°/ 20° |
| Страничен наклон (наляво и надясно) | 15°/ 15° |
| Повишение на бъбречния мост | 110 мм |
| Електромоторна система | Чаогер от Тайван |
| Напрежение | 220V/110V |
| Честота | 50Hz / 60Hz |
| Компактност на захранването | 1,0 кВт |
| Батерия | Да |
| Матрак | Матрак с памет |
| Основен материал | 304 Неръждаема стомана |
| Максимален товароносимост | 200 кг |
| Гаранция | 1 година |
Sстандартни аксесоари
| Не. | Име | Количества |
| 1 | Екран за анестезия | 1 брой |
| 2 | Поддръжка на тялото | 1 чифт |
| 3 | Опора за ръце | 1 чифт |
| 4 | Опора за раменете | 1 чифт |
| 5 | Опора за крака | 1 чифт |
| 6 | Опора за крака | 1 чифт |
| 7 | Дръжка за бъбречен мост | 1 брой |
| 8 | Дълга фиксираща скоба | 1 чифт |
| 9 | Фиксираща скоба | 8 броя |
| 10 | Ръчно дистанционно | 1 брой |
| 11 | Електропровод | 1 брой |
| 12 | Педал | 1 чифт |