Тази електрохидравлична операционна маса е разделена на 5 части: секция за глава, секция за гръб, секция за седалище и две отделящи секции за крака.
Високопропускливият оптичен материал плюс хоризонтално плъзгане от 340 мм гарантират липса на слепи зони по време на рентгеново сканиране.
Тази електрохидравлична операционна маса е оборудвана с двойна система за управление, за да се осигури безпроблемна работа.
Може да бъде оборудван с многофункционална рамка за глава и ортопедична рамка за сцепление.
Функция за нулиране с един бутон, може да възстанови първоначалното хоризонтално положение. Сгъване и обратно сгъване с един бутон, функция за електрическа дъска за крака, спестява много време.
Подходящ е за различни хирургични операции, като коремна хирургия, акушерство, гинекология, УНГ, урология, аноректална и ортопедия и др.
1.По-дълга и по-широка повърхност на масата
Дължината на повърхността на електрохидравличната операционна маса може да достигне 2180 мм, а ширината - 550 мм, което е подходящо за нуждите на някои специални групи и може да направи пациента по-комфортен.
2. Двойна система за управление
Електрохидравличната операционна маса е оборудвана с двойна система за основен контрол/спомагателен контролер, за да се осигури безпроблемна работа.
3. Гъвкавост и рефлексивност и нулиране с един бутон
Функция за нулиране с един бутон, може да възстанови оригиналното хоризонтално положение, флексия с един бутон и обратна флексия
4. Опционална електрическа регулируема плоча за крака
Модулният дизайн на плочата за крака с щепсел може да я регулира електрически, което значително спестява време за регулиране на позицията.
5. Вградена акумулаторна батерия
Електрическата хидравлична операционна маса TDY-Y-2 е оборудвана с високопроизводителна акумулаторна батерия, която може да отговори на нуждите на 50 операции. В същото време, тя има променливотоково захранване, за да осигури електрическа енергия за максимална безопасност.
Pпараметри
| МоделЕлемент | Електрохидравлична операционна маса TDY-Y-2 |
| Дължина и ширина | 2160 мм * 550 мм |
| Надморска височина (нагоре и надолу) | 1100 мм/ 690 мм |
| Главна плоча (нагоре и надолу) | 18° 45° |
| Задна плоча (нагоре и надолу) | 85°/ 40° |
| Плоча за крака (нагоре/надолу/навън) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Обратен Тренделенбург | 28°/ 28° |
| Страничен наклон (наляво и надясно) | 18°/ 18° |
| Повишение на бъбречния мост | 100 мм |
| Хоризонтално плъзгане | 340 мм |
| Нулева позиция | Един бутон, стандартен |
| Флексия/ Рефлекс | Комбинирана операция |
| Рентгенова дъска | По избор |
| Контролен панел | Стандартен |
| Бутон за аварийно спиране | Стандартен |
| Електромоторна система | Чаогер от Тайван |
| Напрежение | 220V/110V |
| Честота | 50Hz / 60Hz |
| Компактност на захранването | 1,0 кВт |
| Батерия | Да |
| Матрак | Матрак с памет |
| Основен материал | 304 Неръждаема стомана |
| Максимален товароносимост | 200 кг |
| Гаранция | 1 година |
Aаксесоари
| Не. | Име | Количества |
| 1 | Екран за анестезия | 1 брой |
| 2 | Поддръжка на тялото | 1 чифт |
| 3 | Опора за ръце | 1 чифт |
| 4 | Опора за раменете | 1 чифт |
| 5 | Опора за крака | 1 чифт |
| 6 | Дръжка за бъбречен мост | 1 брой |
| 7 | Матрак | 1 комплект |
| 8 | Фиксираща скоба | 8 броя |
| 9 | Дълга фиксираща скоба | 1 чифт |
| 10 | Дистанционно управление | 1 брой |
| 11 | Електропровод | 1 брой |
| 12 | Хидравлично масло | 1 кутия за масло |