Електрическата гинекологична маса за преглед FD-G-1 използва високоякостни материали и е устойчива на корозия, което е благоприятно за ежедневното почистване и дезинфекция на болницата.
Височината на повърхността на масата за преглед, ъгълът на облегалката и подпората за краката могат да се регулират чрез крачния превключвател.
Аксесоарите са пълни, като стандартно има раменни поставки, презрамки, киткови презрамки, дръжки, поставки за крака и контейнери за мръсотия с цедки.
Основата на гинекологичната маса за преглед е с U-образна структура, която осигурява пространство за движение на стъпалата и краката за ежедневната работа на лекаря.
Това медицинско гинекологично операционно легло е подходящо не само за гинекологични прегледи, но и за мъжка урология.
1.Безшевен матрак с пяна
Формованият матрак на електрическата гинекологична маса за преглед използва най-новата технология за безшевно разпенване, което значително подобрява комфорта на пациента.
2.Устойчив на корозия материал
Цялото покритие на електрическата гинекологична маса за преглед е изработено от висококачествени материали, които са устойчиви на корозия, лесни за почистване и дезинфекция.
3. Педал
Оборудван с крачен превключвател, гъвкаво контролира различните движения на акушерската маса за преглед.
4.Универсални аксесоари
В допълнение към стандартната опора за рамене, се предлагат и презрамки, дръжки, опори за крака, педали за крака, леген за отпадъци, гинекологична лампа за преглед или лекарски стол.
Параметри
| МоделЕлемент | FD-G-1 Електрическа гинекологична маса за преглед |
| Дължина и ширина | 1800 мм * 550 мм |
| Надморска височина (нагоре и надолу) | 950 мм / 680 мм |
| Тренделенбург / Обратен Тренделенбург | 14°/ 17° |
| Задна плоча (нагоре и надолу) | 60°/10° |
| Електромоторна система | Jiecang |
| Напрежение | 220V/110V |
| Честота | 50Hz / 60Hz |
| Компактност на захранването | 1,0 кВт |
| Батерия | Да |
| Матрак | Безшевен матрак |
| Основен материал | ABS |
| Максимален товароносимост | 150 кг |
| Гаранция | 1 година |
SстандартАксесоари
| Не. | Име | Количества |
| 1 | Опора за ръце | 1 чифт |
| 2 | Плоча за крака | 1 комплект |
| 3 | Матрак | 1 комплект |
| 4 | Дръжка | 1 чифт |
| 5 | Крачен превключвател | 1 комплект |