LEDD500700C+M се отнася за двукуполна LED лампа за операционна зала.
Вградена система от камери и външен висящ монитор могат да се използват за целите на обучението. Това позволява наблюдение и запис на операциите.
■ коремна/обща хирургия
■ гинекология
■ сърдечна/съдова/гръдна хирургия
■ неврохирургия
■ ортопедия
■ травматология / спешна операционна зала
■ урология / ТУРП
■ УНГ/ Офталмология
■ ендоскопия Ангиография
1. Система от камери
Вградена камера, няма нужда да я окачвате с друг комплект рамена.
2. Тази операционна лампа заснема и предоставя изображения с висока скорост и качество. Благодарение на 10-кратното оптично увеличение, изображенията могат да се разглеждат от всякакъв ъгъл.
3. Тази операционна лампа може също да записва операцията. Може да се използва за обучителни и учебни цели.
Система за мониторинг
1. Чрез излъчване на операцията, операционната лампа LEDD500700C+M може да позволи на персонала на клиниката да следи напредъка ви, без да нарушава стерилното поле.
2. Операционната лампа с вградена камера и монитор осигурява друг изглед отгоре на хирургическата глава, така че вашият хирургически екип да може да споделя хирургически процедури по целия свят.
Параметърs:
| Камера | |
| Резолюция | 210 мегапиксела 1920 (хоризонтално) X 1080 (вертикално) |
| Режим на комуникация | RS232 |
| Комуникационни протоколи | HITACHI / SONY VISCA |
| Конектор | LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) съвместимост 110/LVDS 30P |
| Тип сензор | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Режим на сканиране | Прогресивно сканиране |
| Система ден и нощ | Цветно/черно-бяло/автоматично |
| Минимално осветление | цвят: 0.1Lux черно-бяло: 0.01Lux |
| Режим на синхронизация | синхронизация |
| Видео изход | цифров сигнал |
| Сигнал/шум (SNR) | ≥50dB (AGC изключено) |
| Обектив | |
| IRCUT | Автоматично превключване с двоен филтър IRCUT |
| Оптични лещи | 10X f=5 мм~50 мм |
| ъгъл на полето | Х: 51.8° (З) ~ 5.86° (Д) Вертикална дължина: 39.1° (З) ~ 4.4° (Д) |
| Функция | |
| режим на експозиция | А/М |
| баланс на бялото | Автоматично |
| Режим на фокус | А/М |
| контрол над придобиването | А/М |
| Ефект на картината | Автоматичен/цветен/черно-бял/негативен |
| функция за огледално отражение | Подпора (хоризонтално огледало + вертикално огледало) |
| прехвърляне на мишката върху изображението | Поддръжка |
| Широка динамика | D-WDR |
| Не приемайте нулеви емисии | 2D-DNR |
| електронен затвор | 1/30s~1/10,000s |
| контрастно съотношение | Регулируем |
| насищане | Регулируем |
| Функция против замъгляване | Поддръжка |
| Маргинален | Поддръжка |
| Обща спецификация | |
| Размери | 38,6 (Ш) * 41 (В) * 64,6 (Д) мм |
| Работна температура/влажност | ﹣10℃~50℃, 10% относителна влажност ~ 60% относителна влажност |
| Температура/влажност на съхранение | ﹣20℃~60℃, 10% относителна влажност ~ 80% относителна влажност |
| захранване | DC 12V±10% |
| консумация на енергия | 3,5 W МАКС. |
| Нетно тегло | 110 г |
Монитор
| Основен параметър | |
| Размер на екрана | 21,5' |
| Режим на подсветка | Светодиод |
| Зона за показване | 475,2 мм (Ш) × 267,3 мм (В) |
| Съотношение на страните | 16:9 |
| Максимална резолюция | 1920×1080 |
| Цвят на дисплея | 16,7 милиона |
| Разстояние между пикселите | 0,2475 (В) × 0,2475 (В) |
| Яркост | 300 кд/㎡ |
| Контраст на изображението | 1500:1 |
| Ъгъл на гледане | 850/850/750/650 |
| Време за реакция | 8МС |
| Честота на полето | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Вход и изход | |
| SDI вход | 1 |
| SDI изход | 1 |
| AV вход | 22 (2×BNC) |
| AV изход | 1 |
| S-VIDIO | 1 |
| VGA вход | 1 |
| HDMI вход | 1 |
| YPbPr/YCbCr вход | 3 (3×BNC) |
| RS232 вход (по избор) | 1 |
| Аудио вход | 1 |
| Аудио изход | 1 |
| Цветова система | PAL / NTSC / SECAM |
| Екранно меню | |
| Език | китайски/английски/френски/немски/италиански/испански/ |
| Захранване | |
| Мощност | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Захранване в режим на готовност | 5W |