Електрическата операционна маса TDG-1 има пет основни групи за действие: електрическо регулируемо повдигане на повърхността на леглото, накланяне напред и назад, накланяне наляво и надясно, повдигане на задната плоча и спирачка.
Красив външен вид, корпусът, основата, повдигащата колона и страничните релси на тази електрическа машина са изработени от висококачествена неръждаема стомана, с високо качество на покритието, устойчивост на корозия и висока механична якост.
Интелигентно регулиране на различни позиции на електрическата работна маса с управление с един бутон. Използва се електрически задвижващ механизъм LINAK, който е безшумен, прецизен и с ниски разходи за поддръжка. Дизайн с големи колела, тиха и антисеизмична декомпресия.
Тази електрическа операционна маса е подходяща за различни хирургични операции, като коремна хирургия, акушерство, гинекология, УНГ, урология, анорексична и ортопедична хирургия и др.
1.AъгловAкорекцииwithGas Sпружини
Както задната плоча, така и ставите на крака на електрическата операционна маса TDG-1 са оборудвани с опорни конструкции с газови пружинни цилиндри, които правят различните настройки плавни, безшумни и без вибрации, като същевременно ефективно защитават ставната структура и предотвратяват падането на пациента.
2.Електрически линеен задвижващ механизъм LINAK
Използването на електрически бутален прът елиминира необходимостта медицинският персонал да контролира ръчно позицията на операционната маса. Необходимо е само да държите дистанционното управление, което е лесно и спестява труд. В сравнение със следпродажбената поддръжка на хидравличната операционна маса, електрическата операционна маса също така значително намалява разходите за следпродажбена поддръжка. По време на процеса на регулиране, електрическият бутален прът може да се позиционира по-точно и процесът на регулиране е изключително безшумен.
3. Y-образна основа
Основата на леглото е с Y-образен дизайн, който не само отговаря на ергономичния дизайн, подобрява стабилността на електрическата операционна маса, но и осигурява повече свободно пространство за краката на медицинския персонал, позволявайки му да се приближи по-близо до пациента.
4. Универсални аксесоари
Оборудвани с презрамки, китки, крака и тяло, за да се гарантира, че пациентите под обща анестезия няма да паднат по време на операцията. Плочите за крака, подлакътниците, опорите за тяло и крака са оборудвани с подложки от мемори пяна, за да се осигури комфорт по време на операцията и нормална циркулация на телесните течности по време на операцията.
5. Лдизайн на колелца Arger
Основата на механичната електрическа операционна маса е проектирана с големи колелца (диаметър≥100 мм), което е гъвкаво за движение. Колелцата се повдигат при спиране, основата на леглото е в здрав контакт сземята и стабилността е добра.
6. Вградена батерия
В случай на прекъсване на захранването, вградената батерия може да поддържа 50 операции.
Pпараметри
| МоделЕлемент | Електрическа операционна маса TDG-1 |
| Дължина и ширина | 2050 мм * 500 мм |
| Надморска височина (нагоре и надолу) | 890 мм/ 690 мм |
| Главна плоча (нагоре и надолу) | 60°/ 60° |
| Задна плоча (нагоре и надолу) | 90°/ 17° |
| Плоча за крака (нагоре/надолу/навън) | 30°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Обратен Тренделенбург | 25°/ 11° |
| Страничен наклон (наляво и надясно) | 20°/ 20° |
| Повишение на бъбречния мост | ≥110 мм |
| Флексия/ Рефлекс | Комбинирана операция |
| Контролен панел | По избор |
| Електромоторна система | Линак |
| Напрежение | 220V/110V |
| Честота | 50Hz / 60Hz |
| Компактност на захранването | 1,0 кВт |
| Батерия | Да |
| Матрак | Матрак с памет |
| Основен материал | 304 Неръждаема стомана |
| Максимален товароносимост | 200 кг |
| Гаранция | 1 година |
Sстандартни аксесоари
| Не. | Име | Количества |
| 1 | Екран за анестезия | 1 брой |
| 2 | Поддръжка на тялото | 1 чифт |
| 3 | Опора за ръце | 1 чифт |
| 4 | Опора за крака | 1 чифт |
| 5 | Дръжка за бъбречен мост | 1 брой |
| 6 | Матрак | 1 комплект |
| 7 | Ръчно дистанционно | 1 брой |
| 8 | Електропровод | 1 брой |