1.Ултраниска позиция
Минималната височина на офталмологичната операционна маса може да се регулира до 500 мм. Добре познатата електромагнитна задвижваща система е стабилна, надеждна и безшумна по време на работа. Това е най-добрият избор за офталмология и УНГ хирургия.
2.Подвижна плоча за глава
Свалящата се плоча за глава се управлява лесно чрез механична предавка.
Вдлъбнатият дизайн в средата на възглавницата на таблата отговаря на ергономичните изисквания.
3. Широка повърхност
Ширината на повърхността може да достигне 550 мм, което позволява на пациента да лежи по-удобно върху нея
4. Гъвкав крачен превключвател
Ъгълът на задната плоча и плочата за краката може да се регулира чрез педал, което е удобно за лекаря да регулира позицията на пациента до най-идеалната позиция по време на офталмологичната операция.
5. Спирачка тип „венчелистче“
Механичните педални спирачки са по-бързи, удобни, безопасни и надеждни.
6. Допълнителен лекарски стол
Лекарският стол може да регулира подлакътниците, облегалките и височината на седалката.
Параметри
| Моделен артикул | Електрическа офталмологична операционна маса TDG-2 |
| Дължина и ширина | 2080 мм * 550 мм |
| Надморска височина (нагоре и надолу) | 700 мм / 500 мм |
| Главна плоча (нагоре и надолу) | 45°/ 90° |
| Задна плоча (нагоре и надолу) | 45°/ 20° |
| Плоча за крака (нагоре и надолу) | 45°/ 20° |
| Хоризонтално плъзгане | 300 мм |
| Електромоторна система | Jiecang |
| Напрежение | 220V/110V |
| Честота | 50Hz / 60Hz |
| Компактност на захранването | 1,0 кВт |
| Батерия | Да |
| Матрак | Матрак с памет |
| Основен материал | 304 Неръждаема стомана |
| Максимален товароносимост | 200 кг |
| Гаранция | 1 година |
Стандартни аксесоари
| Не. | Име | Количества |
| 1 | Инфузионен прът | 1 комплект |
| 2 | Табло за ръце | 1 чифт |
| 3 | Табла за инструменти | 1 комплект |
| 4 | Фиксираща скоба | 1 комплект |
| 5 | Матрак | 1 комплект |
| 6 | Крачен превключвател | 1 комплект |