Електрическата операционна маса TDY-1 използва електрическа операционна система с бутален мотор, за да гарантира, че може да извършва различни корекции на стойката по време на операцията, включително повдигане на масата, накланяне напред и назад, накланяне наляво и надясно, сгъване и преместване на задната плоча.
Тази многофункционална електрическа операционна маса е подходяща за различни хирургични операции, като коремна хирургия, акушерство, гинекология, УНГ, урология, аноректална и ортопедия и др.
1. Налично при рентгеново сканиране
PFCC плотът може да се използва за рентгеново сканиране по време на операции. Електрическата операционна маса TDY-1 може да се премества с повече от 300 мм, осигурявайки добра перспектива за C-рамото по време на операция, и може да се използва с кутии за рентгенови снимки.
2. Опционална система за двойно управление
Ръчният контролер и опционалните панелни контроли предлагат двойна защита по време на операция.
3. Вградена акумулаторна батерия
Електрическата операционна маса TDY-1 е оборудвана с високопроизводителна акумулаторна батерия, която може да отговори на нуждите на 50 операции. В същото време, тя има променливотоково захранване, за да осигури електрическа енергия за максимална безопасност.
4. Вграден бъбречен мост
Вграден лумбален мост, удобен за лекарите да извършват операции на жлъчката и бъбреците
Параметри
| Моделен артикул | Електрическа операционна маса TDY-1 |
| Дължина и ширина | 2070 мм * 550 мм |
| Надморска височина (нагоре и надолу) | 1000 мм/ 700 мм |
| Главна плоча (нагоре и надолу) | 45°/ 90° |
| Задна плоча (нагоре и надолу) | 75°/ 20° |
| Плоча за крака (нагоре/надолу/навън) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Обратен Тренделенбург | 25°/ 25° |
| Страничен наклон (наляво и надясно) | 15°/ 15° |
| Повишение на бъбречния мост | ≥110 мм |
| Хоризонтално плъзгане | 300 мм |
| Флексия/ Рефлекс | Комбинирана операция |
| Рентгенова дъска | По избор |
| Контролен панел | Стандартен |
| Електромоторна система | Jiecang |
| Напрежение | 220V/110V |
| Честота | 50Hz / 60Hz |
| Компактност на захранването | 1,0 кВт |
| Батерия | Да |
| Матрак | Матрак с памет |
| Основен материал | 304 Неръждаема стомана |
| Максимален товароносимост | 200 кг |
| Гаранция | 1 година |
Стандартни аксесоари
| Не. | Име | Количества |
| 1 | Екран за анестезия | 1 брой |
| 2 | Поддръжка на тялото | 1 чифт |
| 3 | Опора за ръце | 1 чифт |
| 4 | Опора за раменете | 1 чифт |
| 5 | Опора за крака | 1 чифт |
| 6 | Опора за крака | 1 чифт |
| 6 | Дръжка за бъбречен мост | 1 брой |
| 7 | Матрак | 1 комплект |
| 8 | Фиксираща скоба | 8 броя |
| 9 | Дълга фиксираща скоба | 1 чифт |
| 10 | Ръчно дистанционно | 1 брой |
| 11 | Електропровод | 1 брой |