Мобилната операционна маса TDY-2 има пълно легло и колона от неръждаема стомана 304, лесни за почистване и устойчиви на замърсяване.
Повърхността на масата е разделена на 5 части: секция за глава, секция за гръб, секция за седалище и две подвижни секции за крака.
Мобилната операционна маса TDY-2 може да се премества на разстояние от 340 мм, осигурявайки добра перспектива за C-рамото по време на операция, и може да се използва с кутии за рентгенови снимки.
Двойно съчленена табла за глава, регулируема табла за крака чрез газова пружина. Използват се безшумни колелца от немска марка. Има и нулиране с един бутон, функции за заключване с един бутон и против заключване са опционални.
Тази многофункционална електрическа операционна маса е подходяща за различни хирургични операции, като коремна хирургия, акушерство, гинекология, УНГ, урология, аноректална и ортопедия и др.
1.Двойна съчленена горна плоча
Двойно съчленената плоча за глава на тази електрическа операционна маса може свободно да регулира височината на таблата, което позволява на пациента да има удобен ъгъл на главата при извършване на операции в различни позиции.
2. Плочата за крака може да бъде с електрическо управление или с газова пружина
Плочата за крака може да се управлява от газова пружина или може да се надгради до електрическо управление.
3. Опционална система за двойно управление
Ръчният контролер и опционалните панелни контроли предлагат двойна защита по време на операция.
4.Големи колелца
Вносни немски колелца TENTE, устойчиви на износване и безшумни.
5. Вградена акумулаторна батерия
Електрическата операционна маса TDY-2 е оборудвана с високопроизводителна акумулаторна батерия, която може да отговори на нуждите на 50 операции. В същото време, тя има променливотоково захранване, за да осигури електрическа енергия за максимална безопасност.
6.Повече опционален избор
Опционално нулиране с един бутон, функция за положителна флексия и обратна флексия.
Pпараметри:
| МоделЕлемент | Мобилна електрическа операционна маса TDY-2 |
| Дължина и ширина | 2100 мм * 550 мм |
| Надморска височина (нагоре и надолу) | 1000 мм/ 700 мм |
| Главна плоча (нагоре и надолу) | 45° 90° |
| Задна плоча (нагоре и надолу) | 90°/ 17° |
| Плоча за крака (нагоре/надолу/навън) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Обратен Тренделенбург | 25°/ 25° |
| Страничен наклон (наляво и надясно) | 15°/ 15° |
| Повишение на бъбречния мост | ≥110 мм |
| Хоризонтално плъзгане | 345 мм |
| Флексия/ Рефлекс | Комбинирана операция |
| Рентгенова дъска | По избор |
| Контролен панел | Стандартен |
| Електромоторна система | Jiecang |
| Напрежение | 220V/110V |
| Честота | 50Hz / 60Hz |
| Компактност на захранването | 1,0 кВт |
| Батерия | Да |
| Матрак | Матрак с памет |
| Основен материал | 304 Неръждаема стомана |
| Максимален товароносимост | 200 кг |
| Гаранция | 1 година |
Стандартни аксесоари
| Не. | Име | Количества |
| 1 | Екран за анестезия | 1 брой |
| 2 | Поддръжка на тялото | 1 чифт |
| 3 | Опора за ръце | 1 чифт |
| 4 | Опора за раменете | 1 чифт |
| 5 | Опора за крака | 1 чифт |
| 6 | Опора за крака | 1 чифт |
| 6 | Дръжка за бъбречен мост | 1 брой |
| 7 | Матрак | 1 комплект |
| 8 | Фиксираща скоба | 8 броя |
| 9 | Дълга фиксираща скоба | 1 чифт |
| 10 | Ръчно дистанционно | 1 брой |
| 11 | Електропровод | 1 брой |