Електрическата хидравлична операционна маса TDY-Y-1 използва електрическа вносна хидравлична трансмисионна структура, която замества традиционната технология за електрическа трансмисия с тласкащ прът.
Регулирането на позицията е по-прецизно, скоростта на движение е по-равномерна и стабилна, а производителността е надеждна и издръжлива.
Y-образната основа осигурява стабилност и достатъчно пространство за краката.
Функцията за прехвърляне и прозрачната дъска за легло, снабдена с C-образно рамо, позволяват извършване на рентгеново сканиране на цялото тяло.
Двойната система за управление, в допълнение към ръчното дистанционно управление, е оборудвана със система за аварийно управление на колоната. Функцията за нулиране с един бутон осигурява ефективност на работата на лекаря.
Тази електрохидравлична интегрирана операционна маса е подходяща за различни хирургични операции, като коремна хирургия, акушерство, гинекология, УНГ, урология, аноректална и ортопедия и др.
1.Система за двойно управление
Електрическата-хидравлична операционна маса TDY-Y-1 има два метода за управление, единият е с кабелен контролер с функция за автоматично нулиране на нивото с един бутон. Другият е система за аварийно управление на колоната. Два комплекта независими операционни системи с една и съща функция гарантират, че системата за аварийно управление може да работи надеждно, когато кабелният контролер се повреди, осигурявайки безопасното използване на операционната маса.
2. Налично за рентгеново сканиране
Плотът на електрическо-хидравличната операционна маса може да пропуска рентгенови лъчи, а от долната страна на масата е монтирана направляваща релса за транспортиране на кутии с рентгенови филми.
3. Съвместим с C-рамо
Електрическият хоризонтален ход на движение е 340 мм, което осигурява точно и удобно пространство за позициониране на C-рамото и може да извършва рентгенови снимки на цялото тяло без преместване на пациента.
4. Акумулаторни батерии
Електрическата хидравлична хирургическа операционна маса TDY-Y-1 е оборудвана с високопроизводителни акумулаторни батерии, които могат да отговорят на нуждите на ≥50 операции, гарантирайки работа без външно захранване. Акумулаторната батерия не изисква поддръжка и може да се използва дълго време. В същото време, променливотоковото захранване може да се използва за осигуряване на електрическа енергия, за да се гарантира максимална безопасност.
5.Обутон neResetФпомазание
Новата функция за нулиране с един бутон опростява сложните операции
Параметри
| Моделен артикул | TDY-Y-1 Електрическо-хидравлична операционна маса |
| Дължина и ширина | 1960 мм * 500 мм |
| Надморска височина (нагоре и надолу) | 1090 мм / 690 мм |
| Главна плоча (нагоре и надолу) | 60°/ 85°/0° |
| Задна плоча (нагоре и надолу) | 85°/ 40° |
| Плоча за крака (нагоре/надолу/навън) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Обратен Тренделенбург | 28°/ 28° |
| Страничен наклон (наляво и надясно) | 18°/ 18° |
| Повишение на бъбречния мост | 100 мм |
| Хоризонтално плъзгане | 340 мм |
| Нулева позиция | Един бутон, стандартен |
| Флексия/ Рефлекс | Комбинирана операция |
| Рентгенова дъска | По избор |
| Контролен панел | по избор |
| Бутон за аварийно спиране | По избор |
| Електромоторна система | Чаогер от Тайван |
| Напрежение | 220V/110V |
| Честота | 50Hz / 60Hz |
| Компактност на захранването | 1,0 кВт |
| Батерия | Да |
| Матрак | Матрак с памет |
| Основен материал | 304 Неръждаема стомана |
| Максимален товароносимост | 200 кг |
| Гаранция | 1 година |
Sстандартни аксесоари
| Не. | Име | Количества |
| 1 | Екран за анестезия | 1 брой |
| 2 | Поддръжка на тялото | 1 чифт |
| 3 | Опора за ръце | 1 чифт |
| 4 | Опора за раменете | 1 чифт |
| 5 | Опора за крака | 1 чифт |
| 6 | Плоча за крака | 1 чифт |
| 7 | Дръжка за бъбречен мост | 1 брой |
| 8 | Матрак | 1 комплект |
| 9 | Фиксираща скоба | 8 броя |
| 10 | Дистанционно управление | 1 брой |
| 11 | Електропровод | 1 брой |
| 12 | Хидравлично масло | 1 кутия за масло |