TF Хидравлична гинекологична операционна маса, тялото, колоната и основата са изработени от неръждаема стомана, с висока механична якост, устойчивост на корозия и е лесна за почистване и дезинфекция.
Тази хидравлична гинекологична операционна маса се предлага стандартно с раменна поставка, презрамка, дръжка, поставка за крака и педали, резервоар за кал с цедка и опционална гинекологична лампа за преглед.
Височината на хидравличната гинекологична операционна маса може да се регулира с педали, а наклонът на леглото може да се регулира чрез разклащане на дръжката.
Когато спирачката се натисне, неподвижната основа в долната част на леглото се спуска, което увеличава контактната площ със земята и осигурява стабилността на леглото.
Той се използва широко в гинекологията, акушерството, урологията и аноректалната хирургия.
1. Материал от неръждаема стомана
Основният корпус, страничните релси, повдигащата колона и основата на хидравличната гинекологична операционна маса са изработени от висококачествена неръждаема стомана 304, с висока механична якост, устойчивост на корозия и лесно почистване.
2. Широка повърхност на масата
Ширината на повърхността на хидравличната гинекологична операционна маса може да достигне 600 мм, което е много удобно за хора с определен тип тяло и подобрява комфорта.
3. Универсални аксесоари
В допълнение към стандартната опора за рамене, се предлагат и презрамки, дръжки, опори за крака, педали за крака, леген за отпадъци, както и гинекологична лампа за преглед.
4. Уникално фиксирано стъпало
Уникалната фиксирана опора на операционната маса увеличава контактната площ със земята и осигурява стабилност на хидравличната гинекология.
Параметри
| Моделен артикул | TF Хидравлична гинекологична операционна маса |
| Дължина и ширина | 1800 мм * 600 мм |
| Надморска височина (нагоре и надолу) | 900 мм / 680 мм |
| Тренделенбург/Обратен Тренделенбург | 8°/ 20° |
| Задна плоча (нагоре и надолу) | 70°/ 11° |
| Напрежение | 220V/110V |
| Честота | 50Hz / 60Hz |
| Матрак | Безшевен матрак |
| Основен материал | 304 Неръждаема стомана |
| Максимален товароносимост | 173 кг |
| Гаранция | 1 година |
SстандартАксесоари
| Не. | Име | Количества |
| 1 | Опора за ръце | 1 чифт |
| 2 | Дръжка | 1 чифт |
| 3 | Плоча за крака | 1 брой |
| 4 | Матрак | 1 комплект |
| 5 | Басейн за отпадъци | 1 брой |
| 6 | Фиксираща скоба | 1 чифт |
| 7 | Патерица за коляно | 1 чифт |
| 8 | Педал | 1 чифт |