Механичната операционна маса TS-1 е изработена от неръждаема стомана, която има висока механична якост, устойчивост на корозия и лесна за почистване.
Регулирайте височината на повърхността на леглото чрез хидравлично задвижване и регулирайте ъгъла на задната плоча на краката с други помощни инструменти.
Т-образната основа на хидравличната операционна маса е стабилна и може да осигури достатъчно пространство за краката на лекарите, които работят дълго време.
Има два варианта за избор на интегрирана плоча за крака и разделена плоча за крака, подходящи за хора с различни потребителски нужди.
1.Т-база
Ергономичната Т-образна основа на ръчната операционна маса не само има добра стабилност и гъвкаво движение, но и осигурява на лекарите достатъчно пространство за краката, за да намалят умората по време на продължителна работа.
2.Вграден бъбречен мост
Вграденият лумбален мост може да се повдигне със 110 мм, което е удобно за лекарите да извършват бъбречни операции.
3. Различни аксесоари
Стандартните аксесоари включват опора за раменете, опора за раменете, опора за тялото, анестезиологичен екран и опора за краката, за да се улеснят различни операции.
4. Хидравлична система за повдигане
Задвижва се хидравлично, а височината на повърхността на механичната операционна маса се регулира с педал. Работи плавно и тихо. Може да работи нормално дори при изключено захранване. За райони с нестабилно електричество могат да се изберат хидравлични операционни маси.
5.Интегрална плоча за крака или разделена плоча за крака
Има опростена версия на общата плоча за крака, цената е благоприятна. Има и разделена плоча за крака, която може да се регулира нагоре и надолу и може да се разгъва навън, за да се улеснят различни операции на долните крайници.
Pпараметри
| Моделен артикул | TS-1 Механична операционна маса |
| Дължина и ширина | 1980 мм * 500 мм |
| Надморска височина (нагоре и надолу) | 950 мм/ 750 мм |
| Главна плоча (нагоре и надолу) | 45°/ 90° |
| Задна плоча (нагоре и надолу) | 75°/ 30° |
| Плоча за крака (нагоре/надолу/навън) | 15°/ 90°/ 90° |
| Тренделенбург/Обратен Тренделенбург | 20°/ 30° |
| Страничен наклон (наляво и надясно) | 20°/ 20° |
| Повишение на бъбречния мост | ≥110 мм |
| Матрак | Матрак с памет |
| Основен материал | 304 Неръждаема стомана |
| Максимален товароносимост | 200 кг |
| Гаранция | 1 година |
Sстандартни аксесоари
| Не. | Име | Количества |
| 1 | Екран за анестезия | 1 брой |
| 2 | Поддръжка на тялото | 1 чифт |
| 3 | Опора за ръце | 1 чифт |
| 4 | Почивка за рамене | 1 чифт |
| 5 | Патерица за коляно | 1 чифт |
| 6 | Фиксираща скоба | 1 комплект |
| 7 | Матрак | 1 комплект |